Gdzie znajduje się kancelaria komornicza w Warszawie?

Warszawa- miasto, które ma bardzo dużo firm, niestety nie wszyscy pracodawcy są uczciwi. Wtedy trzeba się bronić i szukać kancelarii. Zawsze w mieście są biura komornicze, które pomogą ci uporać się z problemem a jedną z nich jest –>Komornik-Warszawa.info.pl.

 

nie ma sensu stresować się w problemami, w którym 40% to długi i niezapłacone usługi, przecież należy się nam spokój i warunki do wykonywania obowiązków. Kancelarie komornicze w przypadku nie oddania pieniędzy i innych niemiłych incydentów są po naszej stronie także komornicze. Warszawa cały czas otwierają nowe biura, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

W jakich godzinach pracują komornicy?

 

  • Stosownie do art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r o komornikach sądowych i egzekucji (Dz. U. Nr 133 poz. 882 z późń. zm.) komornik działa na obszarze swojego rewiru komorniczego z zastrzeżeniem ust. 5.
  • Stosownie do art. 8 ust. 5 ustawy, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.
  • W przypadku wyboru kancelaria komornicza działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

 

Odwiedź już dziś najlepsze kancelarie i biura komornicze. Dzięki nim poznasz swoje prawo.